Новини у сфері культури, молоді та спорту

В приміщенні Південноміської Публічноі бібліотеки пройшла зустріч учнів Південноміського ліцею , представників педколективу ліцею, мешканців м. Південне з воїнами ЗСУ- капеланом 92 ОМБр Ганзієм Григорієм, та представниками 302 ЗРП. Під час зустрічі присутні були ознайомлені з основами мінної безпеки , передали воїнам малюнки з побажаннями миру , поробки, виготовлені для ЗСУ учнями Південноміського ліцею. Натомість бібліотека отримала прапор з пам’ятним написом від полковника 302 ЗРП О. Липового. Григорій Ганзій розповів про історію створення 92 ОМБр та про героїчні будні бригади.

08:05:47 11.10.2023

Сумісні заходи до Міжнародного жіночого дня весни.

На відзнаку Міжнародного жіночого дня в приміщенні КЗ «Південна міська публічна бібліотека» відбувся концерт, яким учні КЗСМО «Південна міська музична школа»  привітали своїх батьків та мешканців  громади зі святом  Весни. Приміщення бібліотеки прикрасили малюнки учнів Південноміської дитячої художньої школи. На концерті прозвучали вірші у виконанні як вихованців шкіл , так і мешканців громади. Учасників заходу привітали заступник міського голови з гуманітарних питань Рябоконь О. М.  та начальник відділу культури Південноі міської ради Пономаренко В. В.

15:49:58 09.03.2023

День пам'яті героїв Небесної сотні.

Південною міською Публічною бібліотекою організована виставка присвячена учасникам Революції Гідності, які віддали найцінніше – своє життя – заради того, щоб Україна встала з колін.

11:41:00 20.02.2023