Санаторно-курортне лікування

Санаторно-курортне  лікування учасників АТО/ООС

У разі бажання пройти курс санаторно-курортного лікування учасник АТО/ООС або його законний представник подає до відділу соціального захисту населення заяву встановленого зразка до якої додаються наступні документи:

• медична довідка форми 070/о;
  • копія відповідного посвідчення;
  • копія військового квитка (за наявності);
  • копія документа, що підтверджує безпосередню участь (забезпечення проведення) особи в антитерористичній операції чи заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Під час подання копій всіх документів необхідно надавати їх оригінали для огляду.

Звертаємо увагу, що дана пільга не поширюється на осіб, які мають право на забезпечення санаторно-курортними путівками відповідно до Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками до санаторно-курортних закладів військовослужбовців, ветеранів війни, ветеранів військової служби, органів внутрішніх справ та деяких інших категорій осіб і членів їх сімей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2011 р. № 446, а саме: військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту; ветеранів війни та осіб, зазначених у статтях 6-1 - 6-4 Закону України "Про жертви нацистських переслідувань"; ветеранів військової служби, органів внутрішніх справ, податкової міліції, державної пожежної охорони, Державної кримінально-виконавчої служби, служби цивільного захисту, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації та деяких інших осіб і членів їх сімей путівками для санаторно-курортного лікування згідно з цією постановою здійснюється за рахунок і в межах бюджетних асигнувань на відповідний рік на функціювання Міністерства оборони, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства інфраструктури, Міністерства юстиції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Служби безпеки, Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації, Адміністрації Державної прикордонної служби, Управління державної охорони, Служби зовнішньої розвідки, Державної фіскальної служби.

За більш детальною інформацією можна звернутись до відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Південної міської ради за адресою: м. Південне, вул. Гагаріна, 82,  або за телефонами: 746-62-41, 066-834-61-19.

Оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій у 2021 році

З метою належної організації оздоровлення та відпочинку дітей відділ соціального захисту населення запрошує батьків та законних представників дітей пільгової категорії подавати заяви з оздоровлення та відпочинку дітей на 2021 рік .У першочерговому порядку будуть направлені на оздоровлення діти-сиріти; діти, позбавлені батьківського піклування.

01:47:44 14.04.2021