Новини у сфері освіти

Всеукраїнський фізкультурно – оздоровчий захід.

10 жовтня 2021року одночасно в усіх регіонах України на центральних вулицях або паркових зонах, стадіонах та інших місцях  відбувся  Всеукраїнський фізкультурно – оздоровчий захід серед учениць та учнів закладів загальної середньої освіти.Школяри  Південної міської громади також взяли участь в цьому заході. На свіжому повітрі учні грали в футбол, проводили цікаві квести, різноманітні ігри, спортивні змагання «Веселі старти», «Козацькі розваги» тощо.

16:29:22 12.10.2021

Форум патріотичних сил лідерів учнівського самоврядування

21 вересня представники закладів загальної середньої освіти Південної міської громади, учениця Будянського ліцею № 2 Шевченко Дар’я та учениця Південного ліцею  Блінова Надія, стали учасниками обласного форуму патріотичних сил лідерів учнівського самоврядування Харківської області, що проходив на базі Комунального закладу «Харківський обласний Палац  дитячої та юнацької творчості». В рамках заходу діти з різних громад ділились досвідом роботи одного з пріоритетних напрямків  учнівського самоврядування - національно-патріотичне виховання.   Формування патріотизму в українському суспільстві залишається першочерговим, як для держави так і для системи освіти в цілому. Учнівська молодь відіграє важливу роль у цьому процесі. Різноманітні патріотичні флешмоби, змагання, акції , конкурси, волонтерська робота - все це допомагає виховувати національну свідомість. Учнівське самоврядування всіх 4 навчальних закладів докладає зусиль для того, щоб наша громада стала для кожної молодої людини осередком становлення громадянина, патріота України.

09:55:03 23.09.2021