Дата: від до Скинути

Засідання координаційної ради з питань реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на території громади

22 лютого 2024 року у Південно міській раді відбулося засідання координаційної ради з питань реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на території громади. Під час зустрічі члени ради затвердили план роботи на 2024 рік, було підведено підсумки випадків вчинення домашнього насильства і насильства  за ознакою статі на території Південної міської ради у 2023 році. Заслухано поліцейського офіцера громади В. Пешкова, щодо профілактичної роботи на території громади, з метою попередження випадків вчинення домашнього насильства і насильства  за ознакою статі. Також з доповіддю виступила завідуюча сектором з соціальної роботи Центру надання соціальних послуг О.Білаш, щодо  організації надання соціальних послуг по зареєстрованим фактам домашнього насильства та насильства за ознакою статі. На засіданні активно обговорювалася тема про дотримання і виконання ЗУ «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків».

10:24 26.02.2024