Рейди з попередження виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій через порушення правил пожежної безпеки у побуті.

Дата: 31.10.2023 14:18

26.10.2023 року з метою попередження виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій через порушення правил пожежної безпеки у побуті, начальником Служби у справах дітей Південної міської ради Анною Надеіною,  спеціалістом служби Тетяною Кисличко, фахівцем КУ "ЦНСП", провідним інспектором відділу запобігання надзвичайних ситуацій  Харківського РУ ГУ ДСНС України у Харківській області Анастасією Баштовою, головним інспектором СТБ УЗНС ГУ ДСНС України  у Луганській області Миколою Запорожцем та поліцейським офіцером громади Володимиром Пешковим   проведено профілактичні рейди.

Відвідали оселі тих громадян, що належать до вразливих категорій  – багатодітні родини та сім’ї, що опинилися у складних життєвих обставинах, внутрішньо переміщених сімей одиноких пристарілих громадян. Родинам  нагадали про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побуті.

В ході проведення рейдів обстежено створення безпечних умов для дітей, перевірено стан печей в будинках, надано рекомендації щодо покращення протипожежного захисту помешкань.

Сім’ям з  дітьми  проведено інформаційні бесіди щодо належного догляду за дітьми та дотримання правил пожежної безпеки в побуті. Батькам наголошено про їх безпосередню відповідальність відносно залишення дітей самих вдома, надані інформаційно-роз’яснювальні листівки та пам’ятки.

Безпечний простір для дітей - запорука щасливого дитинства!