26 червня в Україні відзначається День кримськотатарського прапора

Дата: 26.06.2023 19:06

26 червня в Україні відзначається День кримськотатарського прапора

Нині цей стяг є символом боротьби за права корінного народу Криму, символом звільнення півострова від російської окупації та одним із символів відновлення територіальної цілісності України.

Прапор кримських татар є національною символікою. Це полотно небесного (блакитного) кольору, у лівому верхньому куті із золотим знаком влади – тамгою. Колір  позначає чисте небо, мир, а однотонне тло – єдність народу.

До Дня кримськотатарського прапора ГО «Кримськотатарський Ресурсний Центр» та Меджліс кримськотатарського народу пропонує ознайомитися з плакатами, які було розроблено активістами міжнародного руху за деокупацію Криму та солідарність з кримськотатарським народом #LIBIRATECRIMEA спільно з художником Андрієм Єрмоленком.