До уваги землевласників, землекористувачів та орендарів земельних ділянок

Дата: 23.05.2023 16:16

До уваги землевласників, землекористувачів та орендарів земельних ділянок

Південної міської ради!

6 травня 2023 року набув чинності Закон України від 11 квітня 2023 року №3050-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо звільнення від сплати екологічного податку, плати за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за знищене чи пошкоджене нерухоме майно» .

Керуючись Законом України земельний податок, орендна плата з фізичних та юридичних осіб за  2022-2023 роки , для громад, які знаходяться в зоні можливих бойових дій (в якій знаходиться наша громада) , сплата податків  НЕ СКАСОВАНА та є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ. Тому, велике прохання, своєчасно проводити оплату. Штрафні санкції за цей період не нараховуються.

Консультацію з оплати земельного податку з фізичних осіб, можна отримати в Південній міській раді (бух. відділ) понеділок, вівторок, четвер, п’ятниця з 8.00-12.00, м Південне, вул. Гагаріна,82.

Щосереди з 8.00 до 12.00  смт. Буди, пров. Садовий, 1 (будівля селищної ради).

Бухгалтерія Південної міської ради.