Вітаємо Вас з одним з найпрекрасніших весняних свят – Днем матері!

Дата: 14.05.2023 15:05

Дорогі матері! Любі мешканки нашої громади!

Вітаємо Вас з одним з найпрекрасніших весняних свят – Днем матері!

Мама – це ще й ангел-хранитель, завжди оберігає від неприємностей, переживань і проблем. Мама... Це – найдорожча і найцінніша у світі людина для кожного з нас. Де б не були і щоб не робили, куди б не закинула нас доля і що б з нами не трапилося ми знаємо, що материнське серце все відчуває – про все знає.

Сьогодні, материнське серце болить за усіх, хто боронить наш край від зазіхань підступного ворога. Земний уклін усім матерям, чиї сини і доньки захищають нашу рідну землю. Самовідданість, героїзм і мужність ваших дітей ‒ це насамперед Ваша заслуга.

Молитви мільйонів українських матерів невидимим омофором вкривають і захищають Україну, кожного воїна, кожну сім’ю і дитину.

І не важливо скільки нам років – 10, 25 чи 50, не важливо де ми – поруч біля матері, чи за сотні, а то й тисячі кілометрів від рідного порогу, байдуже, чи ми досягли надзвичайних висот, чи залишилися простими трудівниками – материнська любов не знає відстаней та не вміє розчаровуватися.

Тож дорогі матері, доземний уклін Вам за дарунок життя і материнську любов! Прийміть  слова вдячності й пошани за Ваш важкий щоденний труд!  Бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту та сімейного затишку. Нехай Пресвята Богородиця зішле на Вас своє благословення і захистить всіх українських  дітей, всі українські родини та Україну!

Секретар Південної міської ради Всеволод Біліченко та колектив Південної міської ради