Для жителів Харківщини отримання всіх необхідних послуг має бути безперешкодним

Дата: 03.05.2023 09:20

Для жителів Харківщини отримання всіх необхідних послуг має бути безперешкодним – Олег Синєгубов

За ініціативи Першої леді України Олени Зеленської в 2021 році була ухвалена Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.

«Війна поставила багато нових викликів. Люди або залишилися без житла, або змушені були покинути свої домівки. Ветерани, які отримали травми та поранення, мають пристосовуватися до нового життя. Багато людей, особливо дітей, потребують психологічної реабілітації. Для жителів Харківщини отримання всіх необхідних послуг має бути повністю доступним та безперешкодним. Тому ми працюємо 24/7, щоб подолати всі виклики війни», – сказав начальник ХОВА Олег Синєгубов.

Подробиці – за посиланням: https://kharkivoda.gov.ua/news/120774