Благодійна акція "ВЕЛИКОДНІЙ КОШИК ДЛЯ ЗАХИСНИКА"

Дата: 16.04.2023 18:50

Великдень - одне з найбільших і найшановніших християнських свят. Кожна сім’я Христове Воскресіння відзначатиме в родинному колі. На жаль, не всі мають можливість  святкувати це свято вдома зі своєю родиною.

У цей важкий для всіх час кожен намагається хоч якось підтримати українських солдат, які відстоюють незалежність та територіальну цілісність України не шкодуючи найдорожчого – власного життя. Навіть діти усвідомлюють, що повинні зробити свій внесок для своїх захисників.

В Будянському ліцеї № 2 з 03.04.-13.04.2023 проходила БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ "ВЕЛИКОДНІЙ КОШИК ДЛЯ ЗАХИСНИКА"

З теплом дитячих сердець, вірою у мир, гостинці будуть передані нашим захисникам на передову.

Дякуємо нашим воїнам за захист миру на українській землі. Дуже хочеться, щоб вміст Великоднього кошика, допоміг кожному солдату там, на передовій, щоб вони змогли відчути справжнє свято.

Щиро вітаємо Вас з Великоднем – світлим християнським святом! Бажаємо перемоги і миру, спокою і щастя

Вам і Вашим близьким!