Пам'ятка щодо святкування Великодня!

Дата: 12.04.2023 16:20

Шановні мешканці та гості нашої громади!

Наближається одне з найбільших релігійних свят - Світле Христове Воскресіння (Великдень).  На Великдень у Харкові та Харківській області не змінять комендантську годину, вона триватиме, як і завжди, з 23:00 до 5:00.

Південна міська рада закликає мешканців громади дотримуватися правил безпеки під час Великодніх свят та поминальних днів! За можливості уникайте місця скупчення людей, зокрема кладовищ! Вшановуйте пам'ять померлих, пам'ятаючи про власну безпеку, не влаштовуйте на кладовищі застілля, не вживайте алкогольні напої, адже в країні триває війна, тож варто завжди бути насторожі, слідкуйте за своїми дітьми, говоріть з ними про небезпеки сьогодення та навчайте життєво необхідним правилам, дотримуйтеся правил пожежної безпеки, використовуючи джерела відкритого вогню, у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів – телефонуйте за номером 101 або 112.

НЕХАЙ СВЯТА БУДУТЬ БЕЗПЕЧНИМИ!