Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків "Мої права" до Міжнародного дня захисту дітей

Дата: 29.03.2023 12:00

В цьому  році проводиться XVI всеукраїнський конкурс шкільних малюнків “МОЇ ПРАВА: разом до перемоги» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Організатори конкурсу: Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення разом з Українською молодіжною правничою асамблеєю, Благодійним фондом «Об’єднання світових культур», Українською асоціацією підтримки творчої молоді.

До участі у конкурсі запрошуються учні закладів загальної середньої освіти України віком до 18 років, школярі-громадяни України, що постійно або тимчасово проживають за межами України (спеціальна номінація).

Контактні данні Всеукраїнського організаційного комітету: [email protected],

https://www.facebook.com/UkrainianCoordinationCenter/, голова організаційного комітету: Сошников Антон Олександрович, 0955031091.