Дуже важливо допомагати людям похилого віку, яким зараз так необхідна увага та турбота.

Дата: 21.03.2023 10:32

У наш непростий час дуже цінні такі якості, як милосердя, доброта та підтримка. Адже надзвичайно важливо залишатися людьми з добрим серцем і душею, щоб наш світ ставав добрішим і світлішим. Дуже важливо допомагати усім, хто цього потребує, а особливо людям похилого віку, яким зараз так необхідна увага та турбота.

Вчора завдяки ініціативі та сприяння керівництва ПІВДЕННОЇ МІСЬКОЇ РАДИ були надані набори продуктів для літніх людей, які перебувають на обліку у Центрі надання соціальних послуг.

Низький уклін Харківському обласному логістичному центру, особисто губернатору ХОДА Олегу Синєгубову та першому заступнику начальника Харківської районної військової адміністрації - Володимиру Усову, керівництву Південної міської ради, та нашим волонтерам. Щиро, від усього серця, дякуємо за допомогу, своєчасну і таку необхідну. Нехай повернеться вам добро здоров'ям та благополуччям.

Сьогодні ми стали ще на один крок ближче до нашої Перемоги!

У єдності наша сила💙 Слава Україні!