«Час ставати у стрій!» – командир Окремого 416-го стрілецького батальйону Сергій Савченко звернувся до жителів Харківщини

Дата: 20.03.2023 13:24

В регіоні триває залучення громадян до лав Збройних Сил України.

«Хочу звернутися до чоловіків Харківської області. Вставайте з диванів! Досить  обговорювати проблеми держави у ресторанах, торгових центрах, де ви проводите вільний час. Не потрібно ховатися. Ви не від військкоматів ховаєтеся, а від своїх родин, які ви повинні захищати. Погляньте, хто зараз стоїть у строю. Люди йдуть, їх сюди не тягнуть, вони самі долучаються до Збройних сил України і стають на захист держави, бо розуміють – крім нас цього не зробить ніхто.

Якщо ви вважаєте себе чоловіком, воїном – робіть так, щоб ваші знання в будь-якій сфері діяльності знадобилися для захисту держави. Крім нас ніхто не вижене кацапську орду. Тільки ми з вами це зробимо».

Для охочих долучитися до лав ЗСУ діє «гаряча лінія». За номером 0-800-300-441 фахівці нададуть будь-яку інформацію про мобілізацію, порядок вступу до армії або проконсультують щодо даних особистого військового обліку.

Дзвінки приймаються з 09:00 до 18:00. «Гаряча лінія» діє на території Харківської області та є безкоштовною.