Вітаємо зі 100-річним ювілеєм мешканку нашої громади - Лінник А.К.!

Дата: 14.03.2023 14:20

Вчора 100-річний ювілей відсвяткувала мешканка нашої громади - Антоніна Кіндратівна Лінник!

Кожен такий ювілей є гордістю нашої громади, у кожного з них своя історія, свої секрети довголіття

Така подія є найвизначнішою не лише у житті ювілярки, але й в історії всієї громади.

Антоніна Кіндратівна народилась 13 березня 1923 року у м.Мерефа, усе своє життя, аж до виходу на пенсію, працювала на Мереф'янському скляному заводі. Жінка активної громадської позиції, котра навіть вийшовши на пенсію енергійно займалась суспільно корисною діяльністю на благо рідної громади. Більше 20 років входила у склад ради ветеранів м.Південне. Має 3 внуків та 2 правнуків.

Дорогу ювілярку у такий визначний день привітали рідні, друзі, знайомі та  керівництво Південної міської ради.

«Вклоняємося Вашій життєвій мудрості, багатому досвіду, незламності перед війнами, які випали на Вашу долю. Бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди радували своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття" - побажав секретар Південної міської ради Всеволод Біліченко, звертаючись до поважної іменинниці.