Привітання зі святом весни жінок комунальних підприємств, закладів освіти та культури.

Дата: 09.03.2023 10:17

Прекрасних, незрівняних, чарівних жінок  привітали зі святом весни і краси.

Секретар Південної міської ради Всеволод Біліченко та заступник міського голови з гуманітарних питань Олександр Рябоконь привітали жінок, які працюють у колективах комунальних підприємств, комунальних установах, в закладах освіти та культури.

Cаме на їх тендітних жіночих плечах тримається безліч найважливіших і найважчих  робіт. Жінки створюють і плекають добробут не лише свого дому, своєї сім’ї, а й  рідної громади та всієї держави.

Від усієї душі бажаємо Вам здоров’я, кохання, здійснення усіх життєвих планів, мрій та надій! Щоб кожен день Вашого життя був світлим і сонячним, дарував радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт! Нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, а весна дарує вам радість, впевненість, любов та мир.

Секретар Південної міської ради Всеволод Біліченко та колектив Південної міської ради.