Головне - це Перемога! Бригада Нацполіції "Лють".

Дата: 07.03.2023 15:48

«Головне — наша Перемога», - бійці новоствореної штурмової бригади Нацполіції «Лють» Назар і Богдан – брати-близнюки. Разом завжди й всюди — разом грались у дитинстві, разом служили в армії в юності, разом вже зараз захищають Україну. Народилися брати у 1991 році у невеликому селі на Львівщині. У підлітковому віці пережили трагедію – загибель батька. Далі була служба в армії, робота в підрозділах Державної служби з надзвичайних ситуацій, а потім – у 2014 рік. «Коли у 2014 році оголосили набір добровольців у новостворений батальйон патрульної служби тоді ще міліції особливого призначення «Львів», ми після недовгих роздумів прийняли рішення служити саме там. Пройшли навчання, несли службу у Лисичанську, Сєвєродонецьку, Станиці Луганській – виконували завдання командування...», - розповідає Назар. У 2022 році, коли відбулось повномасштабне вторгнення російських військ на територію України, брати продовжували службу в батальйоні «Львів», але, дізнавшись про те, що проводиться набір добровольців до новоствореної оперативно-штурмової бригади Національної поліції України «Лють», старші сержанти поліції Назар та Богдан одразу прийняли рішення продовжити службу у цьому підрозділі. «Основне, що нас зацікавило – підрозділ «нового взірця», формується виключно за бажанням, з добровольців, тобто, людей вмотивованих і цілеспрямованих, спеціально для визволення наших окупованих територій. Те, чого ми й хотіли. Тут вже інша підготовка, інша спеціалізація, будуть інші завдання. Керівники бригади мають величезний бойовий досвід. Думаю, тут ми будемо найбільш ефективними», - зазначив Назар. Богдан має дружину, з якою виховують шестирічну доньку, а Назар лише планує одружуватись. «Спочатку головне — наша Перемога і завершення війни, а тоді вже і все інше…», - каже Назар. Формування бригади триватиме до 1 квітня. Добровольці, які хочуть приєднатися, можуть подати анкету на сайті storm.mvs.gov.ua або через Центри надання адміністративних послуг.