Соціальна послуга консультування.

Дата: 02.03.2023 10:31

Соціальна послуга консультування.

Соціальна послуга консультування надається для осіб та сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.  Це комплекс заходів, що здійснюються протягом строку, необхідного для виходу зі складної життєвої ситуації та адаптації особи, сім’ї до нових умов соціального середовища, спрямованих на усунення/пристосування обмежень життєдіяльності, підтримку соціальної незалежності, збереження та продовження соціальної активності особи, сім’ї.

Види консультування: групове,дистанційне,індивідуальне,інформаційно-мотиваційне, короткотермінове,кризове, разове,середньо тривале,сімейне.
Підставами для отримання соціальної послуги є звернення (заява) потенційного отримувача соціальної послуги або його законного представника до суб’єкта, що надає соціальну послугу.

Підставою для припинення надання соціальної послуги є :

- відмова отримувача соціальної послуги та/або його законного представника від отримання соціальної послуги;

- зміна місця проживання отримувача соціальної послуги;

- досягнення наданою соціальною послугою поставленої мети;

- закінчення строку дії договору про надання соціальної послуги;

- невиконання умов договору щодо співпраці у виході зі складної життєвої Основні заходи, що становлять зміст соціальної послуги, передбачають:

- допомогу в аналізі життєвої ситуації, визначенні основних проблем, шляхів їх розв’язання;

- залучення отримувача соціальної послуги до вирішення власних проблем, складання плану виходу зі складної життєвої ситуації та допомогу в його реалізації;

- надання інформації з питань соціального захисту населення;

- сприяння навчанню, формуванню та розвитку соціальних навичок, умінь, соціальної компетенції;

- допомогу в зміцненні/відновленні родинних і суспільно корисних зв’язків; сприяння в отриманні правової допомоги;

- сприяння в отриманні інших соціальних послуг відповідно до виявлених потреб.

Якщо Вам чи вашим близьким потрібна допомога,  звертайтеся до Центру надання соціальних послуг Південної міської ради за адресою: м. Південне, вул. Гагаріна, 82, тел. (057)746-63-94.