Вічна пам'ять Рожкову Юрію Олексійовичу.

Дата: 27.02.2023 12:21

Сумна звістка сколихнула нашу громаду. Після тяжкої та тривалої хвороби, 26 лютого зупинилось серце Рожкова Юрія Олексійовича.

Народився, ріс, навчався і зростав професійно у смт Буди. З 1996 по 1999 роки очолював Будянський фаянсовий завод. Юрій Олексійович був надзвичайно працьовитою, наполегливою, енергійною, порядною та щирою людиною, до якої завжди можна було звернутися за порадою та допомогою. Він був компетентним керівником, уважним та мудрим наставником, надійним другом, люблячим батьком.

Нехай добрий, світлий спомин про Юрія Олексійовича назавжди залишиться у серцях рідних, колег,  усіх, хто його знав, любив та шанував. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була важливою у житті, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть у серцях кожного, бо людина живе доти, поки його пам’ятають.

Висловлюємо найщиріші співчуття рідним і близьким з приводу тяжкої втрати. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.