Харківська окружна прокуратура Харківської області інформує.

Дата: 30.01.2023 17:18

Шановні мешканці громади!

Харківська окружна прокуратура Харківської області інформує, що відповідно до Закону України від 17.03.2020 № 530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)»,  наказів виконувача обов’язків Генерального прокурора від 12.03.2020 № 141 та від 13.03.2020 № 147, тимчасово обмежено допуск до адміністративних будівель прокуратур та встановлено особливий порядок роботи. У зв’язку з цим на час дії карантину на всій території України проведення особистого прийому заявників, запитувачів інформації, депутатів усіх рівнів в органах прокуратури призупинено.

Разом з цим, заявники та запитувачі, у тому числі з питань збройної агресії  рф,  мають право звернутись до окружної прокуратури зі зверненнями та запитами, використовуючи наступні шляхи:

• Направлення письмового звернення на поштову адресу окружної прокуратури;

Григорівське шосе, 52, м. Харків, 61098;

• Поміщення звернення чи запиту у скриньку, яка розташована у фойє приміщення прокуратури розташованому за адресою: м. Харків, Григорівське шосе, 52 (будівля ХРВА), 2-й поверх;
  • Подання електронного звернення за визначеною формою на електронну пошту окружної прокуратури: [email protected]
  • Звернення  на телефон «гарячої лінії» окружної прокуратури: 095-839-14-07.