Дитинство повинне бути.

Дата: 11.01.2023 11:44

Діти малюють море, пишуть на паперових сердечках слово "надія" і танцюють так, ніби хочуть достукатися до Всесвіту тупотінням маленьких ніжок.

Діти завжди є дітьми і дитинство повинно бути, попри всі обставини, бо у очах кожного іскриться теплий вогник віри у краще майбутнє.

Сьогодні у рамках реалізації програми екстреної допомоги СОС ДИТЯЧІ МІСТЕЧКА #sosдіти від UNICEF Ukraine у партнерстві з PROFESSIONAL DEVELOPMENT до маленьких мешканців нашої громади, які відносяться до дітей облікої категорії Служби у справах дітей Південної міської ради завітали чарівники-волонтери і подарували незабутній день сповнений яскравих емоцій.

Була проведена серія майстер класів: з хореографії та малювання, які так сподобались нашим малятам, бо були дуже цікаві та веселі.Цілюща сила мистецтва у дії, адже щасливі посмішки малечі кажуть краще за будь-які слова.

А для батьків була проведена лекція на тему: "Патронатне виховання". Охоплено 130 дітей з 61 родини.

Від щирого серця кажемо слова вдячності: керівництву Південної міської ради, відділу освіти Південної міської ради, Пєрєверзеву Артему Олександровичу та Мірошніченко Андрію Андрійовичу (за допомогу в організації перевезення сімей), адміністрацію Будянського ліцею, службі у справах дітей Південної міської ради. Та звичайно низький уклін чудовим волонтерам: Кузнецову Костянтину, Шалько Анні, Матюшевій Олені, Корзенко Алевтині, Коган Марії та усім, хто допоміг в організації чудового свята для наших діточок.

Зазначимо, що захід відбувався з дотриманням усіх правил та вимог до безпеки.

Сьогодні ми стали ще на один крок ближче до нашої Перемоги.

У єдності наша сила! Слава Україні!