Герої не вмирають, вони стають янголами, щоб боронити рідні землі у небесному батальйоні.

Дата: 23.11.2022 08:54

У День Гідності і Свободи ми низько схиляємо голови перед загиблими воїнами-азовцями, які віддали своє життя за нашу Україну. Серед полеглих героїв є мешканці Харківської області тож запам'ятайте назавжди їх імена і згадуйте у своїх щоденних молитвах: Садовський Станіслав «Горець», Плетньов Володимир «Жрець», Паскалов Іван «Паскаль», Рянська Оксана «Рені», Мирошниченко Володимир «Страж», Величко Роман «Травень», Пугач Федір «Федіч», Кочетков Дмитро «Дейдж». Белименко Костянтин «Іслам», вони робили усе можливе, щоб ми мали змогу жити у вільній Україні.

Мешканці Південної міської територіальної громади висловлюють щирі співчуття рідним, близьким та знайомим загиблих Героїв.

Світла пам’ять назавжди залишиться в наших серцях, молимось, щоб Бог дарує їм вічне життя та спокій.

Відео за наступним посиланянм: