День Української Державності!

Дата: 29.07.2022 14:05

28 липня наша країна відзначає свято - День Української Державності.

Південноміська  громада теж уперше зі всією країною відзначала це нове державне свято. Згідно затвердженого плану заходів по відзначенню Дня Української Державності в громаді проведені заходи щодо належного утримання   користування, об’єктів благоустрою та масового відвідування населення. На будинках і спорудах установ, підприємств та організацій встановлено Державні прапори України. Бібліотеки Південної міської  громади створили книжкові виставки «З Днем Державності, Україно !» та «Країна героїв - моя Україна» На сторінці у Фейсбуці читачі мають змогу ознайомитися з історією виникнення свята. Матеріал надано в онлайн - годині цікавих повідомлень «Українська державність - мить історії»
      До Дня Української Державності Південноміська бібліотека отримала незвичайний подарунок від Члена спілки письменників України Підкопая Олександра Миколайовича- більше 50 нових віршів на тему «Битва за Україну дні і ночі»  Поет подарував тексти нових віршів для  читачів бібліотеки.
         28 липня наша країна відзначає свято - День Української Державності.