Інформація для мешканців громади!

Дата: 19.07.2022 22:05

Південна міська рада нагадує!

Домашнє насильство не можна замовчувати, воно потребує ефективного реагування і скоординованих дій.

Попри війну, проблема домашнього насильства не стає менш важливою. Війна, як і будь-яка екстремальна ситуація, загострює проблеми людей, які були й до цього. Зокрема, це стосується насильства в родинах. Коли люди, які живуть у постійному стресі, опиняються в одному приміщенні, залежать один від одного та не можуть відволіктися, нерідко виникають ситуації домашнього насильства.

Незважаючи на війну, всі відповідальні органи продовжують роботу, щоб попередити і захистити постраждалих.

Домашнє насильство проявляється у різних формах:
- психологічне насильство;
- фізичне насильство;
- економічне насильство;
- сексуальне насильство;

Якщо ви постраждали від домашнього насильства одразу викликайте 102, зателефонуйте 15-47, цілодобова та безкоштовна «гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей.

Зателефонуйте на «гарячу лінію» 0800-500-335 або 116-123 «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.

Зателефонуйте до Єдиного контакт – центру 0-800-213-103 Єдиний контакт центр системи безоплатної правової допомоги.

Також ви можете зателефонувати до місцевої територіальної громади, державної адміністрації, де фахівці зможуть проконсультувати та повідомити, куди звернутися за допомогою, нададуть інформацію про наявність спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та /або насильства за ознакою статі у районі та області.

За більш детальною інформацією можна звернутися до відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Південної міської ради за адресою: м. Південне, вул. Гагаріна, 82,  або за телефонами:
066-834-61-19 Карина Переверзєва, в.о. спеціаліста відділу соціального захисту населення;
066-388-12-37 Оксана Пахомова, головний спеціаліст відділу соціального захисту населення.