З Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2022 11:32

Сьогодні Україна відзначає День Конституції.

Рівно 26 років тому Верховна Рада України ухвалила Основний закон нашої Держави, визнаний Венеціанською комісією одним з найдемократичніших в Європі, адже стосується прав, свобод і обов'язків громадян.

Сьогодні, коли наша країна протистоїть вторгненню росії, свято Конституції набуває особливої ваги. Конституція – головний документ країни, принципи, на яких будується усе наше спільне життя. І це демократія, права і свободи громадянина та життя людини як головна цінність.

Ще з часів козацтва саме європейські ідеали свободи були наріжним каменем української ідентичності. І сьогодні ми знову відстоюємо європейські ідеали та нашу свободу зі зброєю в руках.

Зараз мільйони українців, які на фронті та в тилу боряться проти російських агресорів, нагадують нам, що Конституція - це не лише права і свободи, а ще й обов'язок дбати про Батьківщину та захищати її.

Зі святом Конституції! Ми обов'язково переможемо, адже свобода завжди перемагає рабство! Слава Україні!