Подяка ХООТ Червоного Хреста України

Дата: 24.06.2022 14:18

У теперішній непростий час, дуже важливо відчувати підтримку людям, які особливо потребують нашої допомоги????

Південна міська рада та мешканці громади висловлюють щирі слова вдячності ХООТ Червоного Хреста України керівнику К.Е. Башкірову за надані продуктові набори для незахищених верств населення (багатодітним родинам, опікунські родини, людям з інвалідністю (І-ІІ група), вимушено переміщеним особам з окупованих територій).

Ця допомога є надзвичайно важливою й значущою. Дякуємо, що Ви робите усе можливе для того, щоб забезпечити людей необхідними продуктами харчування та допомагаєте тим, хто цього поребує найбільше.

Нехай Ваша щедрість і доброта  повернуться до Вас сторицею. Бажаємо усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше сонця і тепла на Вашому життєвому шляху. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю в рамках підтримки нашої громади!