Інформація щодо отримання допомоги сім'ям ВПО!

Дата: 10.06.2022 10:45

Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Гелп Ас Гелп ЮА» надає одноразову фінансову благодійну допомогу сім'ям з дітьми Внутрішньо переміщених осіб (ВПО сім'я) у яких є діти з відповідним соціальним статусом:
1. діти з інвалідністю;
2. діти-сироти (Заяву може подати опікун, або повнолітня особа з відповідним статусом);
3. діти, позбавлені батьківського піклування (Заяву може подати опікун, або повнолітня особа з відповідним статусом);
4. багатодітна сім'я (Заяву подають сім'ї в яких є троє і більше неповнолітніх дітей або студенти)

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
Заява приймається від Заявника в онлайн формі (Google Forms).
Одна “ВПО сім'я” може подати не більше однієї Заяви. Допомога виплачується на Заявника.

Для отримання консультацій щодо надання одноразової фінансової благодійної допомоги Вам необхідно написати на ел. адресу нашого фахівця Костянтина Галака e-mail: [email protected] або написати на вайбер 097-767-76-59 вказавши Ваше ПІБ з проханням проконсультувати щодо отримання одноразової фінансової благодійної допомоги. Наш фахівець обов’язково зателефонує до Вас в порядку черги надходження запитів.