Программа підтримки Президента України!

Дата: 03.05.2022 22:11

Не спиняємось ні на мить і продовжуємо активно втілювати у життя Проєкт Президента України "Продуктовий набір кожному громадянину"????

Сьогодні ще частина мешканців м.Південне та смт.Буди отримали корисний і дуже необхідний у наш час набір продуктів????????????

Ми вдячні кожному за розуміння, підтримку та повагу, які зараз дуже необхідні.

Звертаємось до мешканців нашої громади у тому числі й тимчасово переміщених, які ще не отримали продуктові набори. Не треба хвилюватися, адже Ви неодмінно отримаєте їх, це лише питання часу??

Уважно слідкуйте за нашими соціальними мережами, де висвітлюється найактуальніша інформація. Будьте в курсі подій у разом з нами????

Від імені кожного мешканця нашої громади, дякуємо Президенту України Володимиру Зеленському, Офісу Президента України, Голові Харківської обласної державної адміністрації Олегу Синєгубову, керівництву Південної міської ради та нашим волонтерам, які невпинно працюють заради благополуччя мешканців громади????

Сьогодні ми стали ще на один крок ближче до нашої перемоги????????