Программа підтримки Президента України!

Дата: 27.04.2022 20:15

Продовжуємо невпинно працювати заради добробуту кожного мешканця нашої громади????

Проєкт Президента України "Продуктовий набір кожному громадянину" успішно релізується і сьогодні ще частина мешканців м.Південне отримали необхідну в наш час допомогу з продуктами харчування ????????????

Підтримувати один одного зараз дуже важливо, а ми не спиняємось і закликаємо Вас з розумінням ставитись до ситуації. Усі мешканці нашої громади у тому числі й тимчасово переміщенні, які ще не отримали продуктові набори - неодмінно отримають їх. Це лише питання часу??

Уважно слідкуйте за нашими соціальними мережами де ми висвітлюємо актуальну інформацію. Будьте в курсі подій????

Ми дякуємо від усього серця і від імені кожного мешканця громади Президенту України Володимиру Зеленському, Офісу Президента України, Голові Харківської обласної державної адміністрації Олегу Синєгубову, керівництву Південної міської ради та нашим волонтерам, які щоденно роблять усе можливе, щоб мешканцям нашої громади жилося краще????

Сьогодні ми стали ще на один крок ближче до нашої перемоги????????

У єдності наша сила???? Слава Україні????