Программа підтримки Президента України!

Дата: 21.04.2022 21:13

Сьогодні ще частина мешканців  смт.Буди отримала необхідний у наш час набір продуктів!

Наближаються Великодні свята і така допомага дійсно є дуже необхідною підтримкою для людей!

Ми закликаємо кожного, хто ще не отримав допомогу - зберігати спокій. Будьте впевнені у тому, що кожен зареєстрований мешканець нашої громади, не залежно від віку отримає продуктові набори. Це лише питання часу!

Зверніть особливу увагу люди, які тимчасово переїхали до нашої громади. Ви також маєте право отримати даний набір продуктів.!

Слідкуйте за нашими соціальними мережами, щоб завжди бути в курсі подій!

Ми дякуємо від імені мешканців громади Президенту України Володимиру Зеленському, Офісу Президента України, Голові Харківської обласної державної адміністрації Олегу Синєгубову, керівництву Південної міської ради та нашим волонтерам, які щодня роблять усе необхідне для покращення життя мешканців нашої громади!

Сьогодні ми стали ще на один крок ближче до нашої перемоги!

У єдності наша сила!Слава Україні!