Інформація від голови Харківської ОДА Олега Синєгубова

Дата: 21.04.2022 17:48

Нам украй важливо втримати всі кільця оборони - Олег Синєгубов

Голова ХОВА в інтерв’ю “Українській правді” розповів, що ворог постійно перевіряє оборону Харківщини вогнем, але ЗСУ тримають позиції.

За його словами, зараз весь акцент атак окупантів іде на Ізюм.

“На півдні ворог намагався пробити нашу оборону, тому що йому потрібен ще більший коридор для того, аби переправляти свою техніку на Луганську та Донецьку області. Намагався просунутися по напрямку Борової і далі. Власне кажучи, через це ми й евакуюємо населення з Барвінкового та Лозової”, - сказав Олег Синєгубов.

Крім того ворог тероризує Харків, здійснюючи удари реактивними системами залпового вогню: "Град", "Смерч", "Ураган". Це удари по житлових районах – абсолютно хаотично і непрогнозовано. Прилетіло вже й до історичного центру, саме житлового центру Харкова.

“Ми розуміємо, що, якщо тільки ослабимо оборону Харкова, ворог може цим скористатися. Тому ми тримаємо оборону повністю. Не знімаємо її по Сумському напрямку, по Дергачівському напрямку, тобто це північно-західний, північно-східний, східний напрямки. Наша оборона тримає там свої позиції. Ворог постійно перевіряє нашу оборону вогнем”, - сказав голова ХОВА.

Він зазначив, що наразі окупанти намагаються утримати населений пункт Липці, бо звідти вони наносять удари по Харкову. Завдання ЗСУ - звільняти такі території.