Программа підтримки Президента України!

Дата: 19.04.2022 21:11

Проект Президента України "Продуктовий набір кожному громадянину" активно набирає оберти????????????

Сьогодні ще частина наших мешканців з м. Південне і смт. Буди отримали набір продуктів, який так необхідний у наш непростий час????

Чути слова подяки, бачити щирі посмішки - для нас надзвичайно приємно і важливо.

Ми дуже просимо зберігати спокій тих, хто ще не отримав набори продуктів. Кожен зареєстрований мешканець нашої громади, не залежно від віку отримає їх, ми будемо щодня про це наголошувати?? Отримати набір продуктів - лише питання часу, тож просимо Вас поставитись із розумінням і бути трішечки терплячими.

Зверніть особливу увагу люди, які тимчасово переїхали до нашої громади. Ви також маєте право отримати даний набір продуктів. Але у першу чергу він буде наданий тим, хто вже зареєструвався і має довідку внутрішньо переміщеної особи??

Слідкуйте за нашими соціальними мережами, щоб завжди бути в курсі подій????

Ми дякуємо від імені мешканців громади Президенту України Володимир Зеленський, Офіс Президента України, Голові Харківської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов, керівництву Південної міської ради та нашим волонтерам за невпинну працю на благо мешканців нашої громади????

Сьогодні ми стали ще на один крок ближче до нашої перемоги????????

У єдності наша сила???? Слава Україні????