Важлива інформація!

Дата: 13.04.2022 19:51

Держпродспоживслужба України за підтримки Офісу Президента України, Мінекономіки та Мінагрополітики розробила Платформу допомоги, яка дозволяє об’єднати зусилля донорів, організаторів гуманітарної допомоги та виробників для забезпечення харчовими та іншими критично важливими продуктами Збройних Сил України, територіальної оборони, громадян міст і селищ, а також торгівельні мережі (включаючи райони «гарячих точок» спротиву).

Для реєстрації на платформі запрошуються:

-військово-цивільні адміністрації;

-підприємства-виробники продукції;

-торговельні мережі та просто крамниці;

-спілки й організації, що займаються формуванням та доставленням гуманітарних вантажів.

За допомогою платформи можна:

-визначити потреби конкретної військово-цивільної адміністрації та забезпечити цільове формування та потрапляння гуманітарної допомоги;

-знайти покупця для власного комерційного товару;

-знайти та замовити необхідні для виробництва інгредієнти у діючих виробництв та експортерів;

-залишити власну потребу/замовлення в продуктах на гуманітарній та комерційній основах.

Реєстрація та робота на платформі безкоштовна. Ознайомитися з інструкцією користувача можна на завантажувальній сторінці платформи.