Звернення до мешканців громади.

Дата: 25.02.2022 09:40

Шановні мешканці громади!

Ця ніч в нашій громаді минула без надзвичайних подій! Всю ніч ми намагалися підтримувати спокій та порядок! Звертаємося до жителів нашої громади й усіх українців із закликом не поширювати панічні настрої, чутки та російську пропаганду, не піддаватися на інформаційно-психологічні атаки й не підігрувати агресору. Наш спокій допомагає владі, дипломатам і силовикам гідно виконувати свою роботу із захисту держави та українців.

Ми просимо всіх зберігати спокій та по можливості залишатися вдома! Зробіть запаси питної та технічної води, їжі, зарядіть мобільні телефони, планшети та тримайте на по готові «тривожну валізу», документи і мінімальний пакет теплих речей!

Закликаємо всіх зберігати спокій та допомогати один одному! Ми з вами поруч та прикладаємо максимум зусиль, щоб в нашій громаді був спокій!

З повагою, міський голова,

виконавчий комітет та депутатський корпус.