До уваги ветеранів війни, членів їх родин та ветеранів АТО/ООС !

Дата: 22.02.2022 09:47

У місті Славутичі Вишгородського району Київської області діє соціально - психологічний центр, який на загальнодержавному рівні  надає соціально-психологічні, правові, інформаційні послуги ветеранам війни та членам їх родин. При центрі діє служба психологічно - правової допомоги  та «Телефон довіри» для ветеранів АТО/ООС та членів їх родин.
    Також повідомляємо, що Міністерство у справах ветеранів України завершує створення онлайн платформи G2VEI для надання інформаційної державної сервісної підтримки ветеранському бізнесу та розбудови ветеранського бізнес - нетворкінгу.
   Ця платформа являтиме собою інформаційну систему, де буде розміщено інформацію про ветеранські бізнес-послуги чи товари, які пропонуються. За допомогою G2VEI ветерани зможуть поділитися своїми здобутками, власними позитивними історіями та спонукати своїх побратимів до реалізації власних справ.
   А Відділом у Харківській області в рамках ініціативи « Зроблено ветеранами Слобожанщини» створюється нова модель співпраці між ветеранами-підприємцями, органами влади, представниками інститутів громадянського суспільства.  Мета - сприяння просуванню товарів, послуг та продукції , виготовленої ветеранами (учасниками АТО/ООС), соціальної адаптації учасників бойових дій та створення позитивного образу ветерана.
 Посилання на анкету для ветеранів, які бажають залучитися до проєкту :
 За додатковою інформацією можна звертатися за телефоном:  095-175-54-64  Протопопов.