ЧЕРГОВЕ  ЗАСІДАННЯ  ВИКОНАВЧОГО  КОМІТЕТУ

Дата: 08.02.2022 16:40

Сьогодні  08 лютого 2022 року  відбулось чергове засідання виконавчого комітету Південної міської ради.  На засіданні були присутні члени виконкому, депутати та запрошені.
 На  порядку денному були розглянуті  наступні питання:
1.Про  виконання міського бюджету 2021 року.
2.Про стан утримання та виховання дітей в сім’ях опікунів та піклувальників.
3.Затвердження заходів щодо підготовки до весняних паводків та льодоходу.
4. Затвердження протоколу конкурсної комісії по визначенню виконавця послуг по вивезенню рідких нечистот на території Південної міської ради.
5.Про затвердження положення про відповідальну особу з питань запобігання та виявлення корупції в Південної міської раді.
6. Про списання та вилучення з бухгалтерського обліку зелених насаджень(туї) в кількості 9 шт., які не прижилися.
7.Про утворення постійної діючої комісії з посилання контролю за дотриманням вимог санітарних правил і норм.
8. Про затвердження плану роботи комісії  з питань захисту прав дитини.
9.Про підготовку висновку органу опіки та піклування про доцільність  відібрання малолітнього  П.І.Б.  від батька без позбавлення  батьківських прав.
10.Про внесення змін до рішення виконкому №17 від 17.08.2021р. в зв’язку  з виникнеми  обставами.
11. Про надання пільг на батьківську плату за харчування дітей в Південноміському ЗДО.
12.Розмір та порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання документів, що надаються за запитами на інформацію.
13. Розгляд особистих заяв.
14.Різне.
Всі  питання порядку денного були  розглянуті та прийняті.