Спортивні здобутки нашої громади!

Дата: 07.02.2022 14:06

5 лютого 2022 року в м. Києві  проходив  Всеукраїнський юніорський  турнір з дзюдо. На змаганнях наші юні спортсмени мали можливість помірятись силами зі спортсменами не тільки України, але й Молдови та Німеччини. За результатами емоційних та напружених змагань вихованка Клубу спортивної боротьби сел. Буди Кирильчук Ксенія стала чемпіонкою турніру. Було проведено 3 сутички з відміткою іппон та одна 2 ваззарі. Тренери Кирильчук А.В. та Солов’янова - Кирильчук Є.О..

6 лютого 2022 року у м. Харкові команда КБС сел. Буди прийняла участь у обласному дитячому турнірі по самбо «Ведмідь збирає друзів» та за результатами нелегкої боротьби показала гідні результати:
Клюс Дмитро – 1 місце
Кирильчук Марія – 1 місце
СтєблєваПоліна -1 місце
Фомініченко Настя – 1 місце
 Кирильчук Ксенія – 1 місце
Бондаренко Аліса  -2 місце
Євтушенко Катерина - 3 місце
Бикович Степан -5 місце

Тож вітаємо наших спортсменів та їх тренерів з вдалою участю у змаганнях, бажаємо невичерпної енергії, натхнення та наснаги у підкоренні нових спортивних висот!