Початок Олімпійських Ігор!

Дата: 04.02.2022 18:23

Сьогодні на території Південної міської громади в  сел. Буди   на Стадіоні

ім. Бобрових відбулася урочиста церемонія підняття Прапору України та прапору Національного Олімпійського Комітету України.

До відома! На Олімпіаді Україну представлятимуть 45 спортсменів у 12 видах спорту. Це найбільші у світі змагання із зимових видів спорту, які проводяться раз на чотири роки. У них візьмуть участь понад 4 тисячі атлетів із 95 країн.

Офіційним талісманом зимових Олімпійських ігор-2022 року в Пекіні стала панда на ім’я Бін Дунь Дунь."Бін" з китайської перекладається як "лід", але це слово також означає чистоту та силу. "Дунь Дунь" символізує дітей. Талісман уособлює силу тіла та волі спортсменів, а також покликаний поширювати олімпійський дух.

У складі Олімпійської збірної  України чотири представника Харківського регіону це: Олександра Назарова та Максим Нікітін фігурне катання спортивні танці, Руслан Перехода - лижні гонки та представниця шорт-треку Уляна Дуброва.

В рамках підтримки Олімпійського руху та наших олімпійців, на території громади 05.02.2022 буде проведено СУПЕР КУБОК УКРАЇНИ ПО БЕНДІ ФІНАЛ –початок о 12-00 за адресою сел. Буди (Стадіон ім. Бобрових).
Ми - єдина олімпійська сімя !