НОВИНИ БЛАГОУСТРОЮ ГРОМАДИ.

Дата: 21.01.2022 13:34

РОБОТА ПО БЛАГОЮСТРОЮ ГОРОМАДИ на 20.01.2022 року.

З початку 2022 року на вулицях Південної міської територіальної громади було задіяно, як спеціальну техніку комунальних підприємств, так і людський ресурс.
Працівниками відділу благоустрою Південної міської ради, ТОВ «Сельхозенергія» та Комунальними підприємствами  міської ради проведені наступні роботи:

1.    Зібрано та вивезено сміття  на ТОВ «Перероблюючий завод» - більш 600 м.куб.
 В смт. Буди: вул. Харківська, Озерна, Трудова, Садова; Островського, Гоголя, Садова; Залізнична, пров.1-го Травня, Будянська лікарня, вул.Фаянсовщик, вул.Шкільна, Будянський ліцей №2, Маяковського, Осіння/Весняна, Польова, с.Бистре; пров.Тихий, вул.Б.Хмельницького, Соборна, вул.Кооперативна, Франка, Ново-Московська; та інші.

В м.Південне: Південний ліцей, Південний ліцей № 2, Південоміський ЗДО; а також
      по вул. Соборна, Східна,  Громадянська, Ломоносова, Визволення.

2.    Облаштуванні (частково) мережі вуличного освітлення. Виконані роботи по заміні ламп та ремонту ліхтарів за наступними адресами:
-    в м.Південне по вул. Садова та Слобожанська відремонтовано та замінені лампи вуличного освітлення (виконавець ТОВ «Сельхозенергія»)
-    в с. Першотравневе замінено 11 ламп (виконавецьі КП «Благоустрій смт.Буди»),
-    в смт Буди по вул.Залізнична, Маяковського, Осіння, Фаянсовщик  6 ламп (виконавець КП «Благоустрій смт. Буди»)
       Роботи тривають згідно наданих заявок.

3.    Проведені роботи, з використанням тракторів та силами робітників КП з чищення та посипання доріг протиожеледною сумішшю в м.Південне, смт Буди, с.Першотравневе, с.Бідрягита та с.Бистре.
4.    Продовжується заготівля протиожеледних матеріалів.

Шановні мешканці, дякуємо за ваше розуміння та підтримку! Наразі роботи з благоустрою тривають на всій території громади.