ГУ ДПС у Харківській області повідомляє!

Дата: 18.01.2022 16:32

З метою створення сприятливих умов для цивілізованої легалізації громадянами активів, які були приховані від оподаткування, а також для збільшення надходжень до бюджету країни, Державна податкова служба України проводить інформаційно-роз’яснювальну кампанію щодо Закону України від 15.07.2021 №1539-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету».
У рамках її проведення ДПС України підготовлено тематичні відеоматеріали – три відеоролика, в яких роз’яснюється важливість для громадян Податкової амністії.
Посилання  на відеоролик :