Новорічний шаховий турнір

Дата: 30.12.2021 11:26

Напередодні Нового 2022 року юні любителі шахів дитячого шахового клубу «Ферзь» змагалися на святковому турнірі, який відбувся в смт. Буди.
Захоплива гра  показала справжню стійкість, наснагу та цілеспрямованість
20–ти інтелектуалів учасників шахових змагань. Учасників новорічного турніру від імені міського голови  з Новорічними та Різдвяними святами привітав Рябоконь Олександр Миколайович заступник міського голови. З святковим новорічним поздоровленнями в гості до дітей завітали Дід Мороз та Снігуронька. Секретар Південної міської ради Всеволод Володимирович Біліченко в образі Діда Мороза після проведених конкурсів та хороводів вручив дітям подарунки з побажаннями успіху та наснаги. Завдяки напруженій боротьбі за призові місця учасники показали чудові результати. Перше місце серед хлопців посів Богдан Кучков. Перше місце серед дівчат посіла Поліна Стебльова. Діти отримали від  турніру багато позитивних емоцій та вражень. Їх улюблений тренер Почесний громадянин смт. Буди, почесний громадянин Харківського району Ткаченко Євгеній Олександрович, ще раз процитував учасникам турніру вислів видатного гросмейстера Тіграна Петросяна : «Шахи – це за формою гра, за змістом -  мистецтво, а за складністю оволодіння грою - наука!»
  Турнір походив під патронатом міського голови та секретаря Південної міської ради. Особливі слова вдячності за підтримку турніру спонсору Тищенко Оксані Іванівні.
 Організатор щорічного новорічного турніру Почесний громадянин
смт. Буди, почесний громадянин Харківського району
Ткаченко Євгеній Олександрович.