Щорічна  ялинка міського голови відбулася  в Південній міській раді.

Дата: 28.12.2021 15:29

Напередодні Новорічних та різдвяних свят 28 грудня  ялинка міського голови зібрала в Південній міський  раді малечу з багатодітних сімей та дітей, що потребують додаткового соціального піклування, на святковий захід. Маленьких гостей вітали дідусь Морозко зі Снігуронькою.
 Веселу ігрову програму, конкурси, змагання підготували для них творчі працівники клубного закладу смт. Буди.
        Разом з казковими героями завітав до дітей міський голова Олександр БРЮХАНОВ, який привітав малечу та їхніх батьків з Новорічними та Різдвяними святами. Кожній родині він побажав успіхів, міцного здоров’я, миру  та найкращих вражень у Новому 2022 році. Наприкінці  святкового заходу діти отримали солодкі подарунки.