Завершився ІІ етап Всеукраїнських  учнівських олімпіад з 15 предметів

Дата: 28.12.2021 11:49

Талант і творча  обдарованість  особистості стають сьогодні запорукою інтелектуального та економічного розвитку країни та є сприятливим фактором національного престижу. Всеукраїнські учнівські олімпіади — це визнання обдарувань учнів: їх знань, предметної компетентності, навичок пізнавальної, творчої діяльності.

З 23 листопада  по 24 грудня на базі закладів загальної середньої освіти Південної міської ради відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади серед учнів 7-11 класів Південної міської громади.

Найкращі роботи були надіслані до відділу освіти, культури, спорту та комунікацій з громадськістю Харківської районної державної адміністрації, де формувалась команда від Харківського району. За підсумками районного етапу переможцями – учасниками  обласного етапу олімпіад стали наступні учні нашої громади: Матяш Софія, учениця 9 класу Південного ліцею № 2 ( математика); Заворотний Максим, учень 9 класу Будянського ліцею № 2 (фізика);  Угриновська Варвара, учениця 11 класу Південного ліцею (історія); Євсеєв Данііл, учень 10 класу, та Кириченко Кирило, учень 11 класу Південного ліцею (інформатика та англійська мова); Дар’я Шевченко, учениця 10 класу Будянського ліцею № 2 (біологія); Бойко Катерина, учениця 11 класу Південного ліцею (біологія); Димніч Катерина, учениця 11 класу Будянського ліцею № 2 (географія).

У цьому році професійну майстерність у роботі з обдарованою молоддю засвідчили Гусак Н.М, вчитель математики Південного ліцею № 2, Немашкало О.В., вчитель географії Південного ліцею № 2; Тишкова А.М., вчитель біології та хімії Південного ліцею № 2; Слободян О.К.,  вчитель фізики Будянського ліцею № 2, Білик.О.М., вчитель біології та географії Будянського ліцею № 2; Бойко О.В., вчитель історії та правознавства Південного ліцею,  Тимченко Т.С, вчитель інформатики Південного ліцею; Лідо С.Ф., вчитель  біології Південного ліцея; Примакова Є.В., вчитель іноземної мови Південного ліцею; Андрієнко І.О., вчитель хімії Південного ліцею; Пільгуй С.В., вчитель географії та економіки Південного ліцею; Євсеєнко І.Г., вчитель хімії Будянського ліцею; Хохлова Т.П., вчитель іноземної мови Південного ліцею № 2; Шевченко Ю.А., вчитель іноземної мови Будянського ліцею; Петрук А.І., вчитель іноземної мови Південного ліцею; Крючкова Л.Ю., вчитель трудового навчання Будянського ліцею; Примакова Т.В., вчитель історії Південного ліцею.

Щира подяка учням – переможцям за високу результативність та гідну презентацію Південної міської громади на рівні Харківського району! Вітаємо учнів та вчителів, бажаємо натхнення, успіхів та подальших перемог в інтелектуальних змаганнях!

Відділ освіти Південної міської ради також висловлює щиру вдячність адміністрації та педагогічним колективам закладів загальної середньої освіти  громади за високий рівень в організації та проведенні олімпіад.