Загальні збори Асоціації міст України

Дата: 23.12.2021 10:03

21 грудня голова Південної міської  ради  Олександр Брюханов взяв участь у загальних Зборах представників органів місцевого самоврядування – членів Харківського регіонального відділення Асоціації міст України, що відбулись у Харківській міській раді.

У Зборах взяли участь голови громад-членів АМУ Харківського регіонального відділення Асоціації, радниця Голови АМУ Оксана Продан, виконавчий директор Харківського РВ АМУ Віктор Мирошник.
Засідання провів Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан. Учасники засідання одноголосно обрали Харківського міського голову Ігоря Терехова головою Харківського регіонального відділення АМУ. На загальних зборах оновили склад Правління.
Також присутні заслухали звіт щодо роботи регіонального відділення за

2020-2021 роки.
За вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування Олександра Миколайовича Брюханова  нагородили Подякою вид Голови Асоціації міст України.

Вітаємо Олександра Миколайовича  Брюханова з нагородженням! Бажаємо плідної праці та втілення всіх планів у життя!

Виконавчий комітет Південної міської ради