Дата: 03.12.2021 09:18

Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації працює з 1997 року.
   З 2003 року – отримала статус Національної, а з 2017 року функціонує за єдиним   гармонізованим загальноєвропейським номером з надання психологічної допомоги 116 123. Це єдина в Україні національна і безкоштовна гаряча лінія з питань попередження ґендерно зумовленого насильства та торгівлі людьми.
0 800 500 335 (з мобільного або стаціонарного) або 116 123 (з мобільного)

Національна гаряча лінія для дітей та молоді
З 2013 року Громадська організація «Ла Страда-Україна» забезпечує роботу єдиної в Україні Національної гарячої лінії для дітей та молоді.
Діти, підлітки та студентська молодь мають можливість анонімно і конфіденційно отримати підтримку в будь-яких складних життєвих ситуаціях, а дорослі – проконсультуватися з психологами, юристами, соціальними працівниками та соціальними педагогами щодо ситуацій, які стосуються дітей та порушення їхніх прав. Підтримка поруч! Звертайтеся за консультацією:
    childhotline_ua
    CHL116111
0 800 500 225 (з мобільного або стаціонарного) або 116 111 (з мобільного)