«16 днів проти насильства».

Дата: 01.12.2021 12:02

З 25 листопада по 10 грудня в Україні проходить щорічна міжнародна акція
«16 днів проти насильства» мета якої- привернення уваги громадськості до проблем насильства в сім’ї, а також захисту прав жінок та формування ненасильницької ідеології в суспільстві.                                                 В рамках акції «Центром надання соціальних послуг Південної міської ради» було розроблено план заходів,  для створення соціального простору, вільного від насильства, збільшення у мешканців розуміння та обізнаності щодо його  форм, бо насильство це не лише фізичне чи сексуальне, цей психологічний тиск, образи й приниження, ігнорування почуттів особи, і економічні утиски,  заборона працювати чи контроль сімейного бюджету. Насильство спричиняє шкоду: фізичну, морально-психологічну, матеріальну, як правило кривдник має переваги: фізична сила, вік,  фінансове становище, тому будь-який прояв насильства-це кримінальний злочин, який карається законом!
Національна «гаряча лінія» з протидії домашньому насильству:
116 123 (з мобільного);
0 800 500 335 (зі стаціонарного).
Номер національної поліції 102