Запрошуємо жінок до обстеження!

Дата: 11.11.2021 15:22

У КНП «Центр первинної медичної допомоги №2», що по пров. Транспортний 4а, сел. Пісочин,  реалізовано проєкт «Співпраця громад для створення комплексу профілактично-діагностичних заходів по ранньому виявленню онкозахворювань у жінок», який реалізовано  спільно з Південною міською радою за договором співробітництва громад  в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє». Проєкт урочисто відкрили голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко разом із Пісочинським селищним головою Олегом Чернобаєм та першим заступником голови Харківської РДА Володимиром Усовим. В рамках проєкту було придбано рентгенівське мамологічне обладнання високої точності «Система мамографічна рентгенівська Lilyum у комплекті з приймачем малодозовим з цифровою обробкою рентгенівського зображення», виробництва Metaltronica SPA, Італія, що дозволить проводити рентгенодіагностичні обстеження жінок у громаді. Крім цього, підвищено рівень поінформованості жінок громади про фактори ризику виникнення злоякісних новоутворень та необхідність своєчасного звернення до лікаря. Проведено лекції лікарем-мамологом про важливість турботи про власне здоров’я, та виготовлено пам’ятки для розповсюдження про правила самообстеження молочної залози. Кожен пацієнт, що заключив декларацію з сімейним лікарем має змогу отримати електронне направлення та пройти обстеження за допомогою мамографа безкоштовно. Шановні жінки! Не гайте часу та скористайтеся можливістю перевірити стан свого здоров’я за допомогою високоточного обладнання!