ДІМ (НЕ) БЕЗПЕКИ

Дата: 10.11.2021 10:34

З метою сприяння обізнаності громадськості Південної міської ради про систему заходів, спрямованих на запобігання та протидію домашньому насильству, відділ соціального захисту населення пропонує ознайомитися з онлайн-курсом із протидії домашньому насильству «ДІМ (НЕ)БЕЗПЕКИ» за посиланням https://www.nonviolence.ed-era.com/.
Відвідувачі курсу ознайомляться з текстами, лекціями, ілюстраціями та отримають розуміння того, які є різні форми домашнього насильства, які причини зумовлюють прояви насильства та які наслідки мають такі негативні соціальні явища, а також які є методи протидії та запобігання насильству.
Курс є корисним для тих, хто постраждав від домашнього насильства, або людей, які стали свідками такого випадку.