Акція "Створюємо ліси разом"

Дата: 29.10.2021 20:16

В ДП «Жовтневий лісгосп» триває

всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»,

яка спрямована на виконання програми

Президента України «ЗЕЛЕНА КРАЇНА»

Усі лісництва активно беруть участь в акції. У рамках акції проводили посадку лісу в Люботинському лісництві (лісничий Тимченко Павло Миколайович). Висаджували сіянці дуба звичайного в урочищі Великий ліс. Дуб звичайний – традиційний аборигенний вид, головна лісотвірна порода наших лісів. Тому більшість культур у лісгоспі створюють за участю цієї породи з введенням інших цінних деревних порід. Працювала дружна команда лісівників (держлісохорона, працівники лісництва) на чолі з лісничим.

Загалом під час осінньої посадки лісу в 2021 році лісівники  ДП «Жовтневий лісгосп» планують відновити  25 га лісів. На сьогодні вже посаджено майбутні дерева на площі  20 га.

Акція «Створюємо ліси разом» триватиме до  30 листопада 2021 року. Тому усі  охочі можуть долучитися до благородної місії створення лісів. Лісівники запрошують взяти участь у посадці лісу та власними руками зробити внесок у збереження зелених легенів планети.