Профорієнтація в дії

Дата: 06.10.2021 14:29

6 жовтня на базі Південного ліцею відбувся профорієнтаційний захід для  учнів  11 класів, який організував факультет № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ.
У ході візиту перед молоддю виступила викладач кафедри кримінального права та організації досудового слідства факультету № 1, майор поліції Катерина Горбунова. Вона розповіла про термін, умови  навчання  та головну спеціфіку факультету; про статус курсантів (слухачів) та переваги   подальшого працевлаштування. В доброзичливій обстановці пройшло бліц-опитування майбутніх абітурієнтів. Окрім того, майбутні абітурієнти отримали буклети з докладною інформацією щодо вступу до ХНУВС, умов навчання, відпочинку тощо.
Сподіваємось, що ця зустріч надала ще більшої впевненості учням у виборі свого професійного майбутнього.